TULWAR, 1800-tal.

TULWAR, 1800-tal.
820478. TULWAR, 1800-tal.

Stål. Böjd klinga. Längd 88 cm.

Hårt slitage. Smärre hack. Anlöpningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
820478. TULWAR, 1800-tal.

Antal besök: 1 020