THORVALD RYGAARD. Norrländskt landskapsmotiv. Olja på dubbleradduk. T Rygaard.

82028. THORVALD RYGAARD. Norrländskt landskapsmotiv. Olja på dubbleradduk. T Rygaard.

30x74 cm.

Duklagningar.

Thorvald Rygaard (1872–1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

30x74 cm.

Duklagningar.

Thorvald Rygaard (1872–1939)

Antal besök: 4 091