BÅTMODELL, 3-Mastad Brigg, 1800-talets slut.

820287. BÅTMODELL, 3-Mastad Brigg, 1800-talets slut.

Bottenplatta i fräst ek.
Glasmonter Längd: 110 cm, Bredd: 33 cm, Höjd: 70 cm
Troligen tillverkad runt 1880.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bottenplatta i fräst ek.

Åldersslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 1 217