OSTINDISKA FÖREMÅL mm, 1800-1900-tal.

82021. OSTINDISKA FÖREMÅL mm, 1800-1900-tal.

Vaser, skrin, bijouterier, knivar, tennföremål mm.

Slitage, enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, enstaka skador.

Antal besök: 632