MÄRKLIN, 29791 samt 24188.

MÄRKLIN, 29791 samt 24188.
820122. MÄRKLIN, 29791 samt 24188.

H0. I originalkartong.

29791 ej komplett. Mindre bruksslitage. Ej funktionstestad. 24188 med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0. I originalkartong.

Antal besök: 976