Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
EINAR NETTELBLADT. Vinterlandskap. Olja på pannå. Signerad Nettel och daterad 47.
81987. EINAR NETTELBLADT. Vinterlandskap. Olja på pannå. Signerad Nettel och daterad 47.
54x65 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
54x65 cm.
Garpenhus Auktioner
951