EINAR NETTELBLADT. Vinterlandskap. Olja på pannå. Signerad Nettel och daterad 47.

81987. EINAR NETTELBLADT. Vinterlandskap. Olja på pannå. Signerad Nettel och daterad 47.

54x65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54x65 cm.

Antal besök: 1 095