SPELBORD och BYRÅSPEGEL, valnöt, sent 1800-tal.

81979. SPELBORD och BYRÅSPEGEL, valnöt, sent 1800-tal.

Höjd ca 63-77 cm.

Slitage, skador, slagen skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 63-77 cm.

Antal besök: 803