BRITTA NEHRMAN. Skulptur, brons.

819562. BRITTA NEHRMAN. Skulptur, brons.

Stående flicka. Signerad BN samt daterad 1936. Höjd 14,5 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 2 065