MACIEJ HAUFA. Färgetsning.

MACIEJ HAUFA. Färgetsning.
819425. MACIEJ HAUFA. Färgetsning.

Surrealistisk komposition. Signerad samt daterad -81
9x13 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

9x13 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 224