LARS WALL. Skulptur, koppar, 1961.

819397. LARS WALL. Skulptur, koppar, 1961.

Stående häst, signerad samt daterad -61, höjd 12,5 cm, längd 10 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 770