SKRIVBORD, 1900-talets mitt.

SKRIVBORD, 1900-talets mitt.
81907. SKRIVBORD, 1900-talets mitt.

Märkt Sveriges Möbelindustriförbund.
Längd 130, bredd 80, höjd 75 cm, med en iläggsskiva
50 cm.

Ställvis blekt skiva, slitage, fläckar, fanérskador, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 813