BYRÅ, 1800-tal.

BYRÅ, 1800-tal.
818982. BYRÅ, 1800-tal.

Längd 109 cm.
Bredd 46.
Höjd 80.

Ålders samt bruksslitage. Lösa delar. Ej komplett.
Skador. Märken, torrsprickor.
Renoveringsbehov föreligger.

Gör en kostnadsfri värdering!
818982. BYRÅ, 1800-tal.

Längd 109 cm.
Bredd 46.
Höjd 80.

Skador. Märken, torrsprickor.
Renoveringsbehov föreligger.

Antal besök: 481