ANDERS KALLENBERG. Olja på duk.

818907. ANDERS KALLENBERG. Olja på duk.

Skogsstig med man, signerad A Kallenberg, 42x62 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 2 366