THÉODORE GÉRARD. Olja på duk.

818587. THÉODORE GÉRARD. Olja på duk.

Personer framför port. Signerad. 65x46 cm.

Skrapmärken, kraftigt slitage samt krackelerad. Utan ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 818