LJUSSTAKAR, 2 st, mässing, en stämplad Gusums bruk.

818213. LJUSSTAKAR, 2 st, mässing, en stämplad Gusums bruk.

Höjd ca. 8-9 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 8-9 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 485