TAKLAMPA, stringtyp med plastband, 1900-talets mitt.

81803. TAKLAMPA, stringtyp med plastband, 1900-talets mitt.

Höjd utan sladd 28 cm, diameter ca 27 cm.

Bruksslitage. Något sned. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 473