TRÄGUBBAR, 3 st, 1900-tal.

TRÄGUBBAR, 3 st, 1900-tal.
817767. TRÄGUBBAR, 3 st, 1900-tal.

Slaktare höjd 16 cm
Gubbe höjd 17 cm, signerad FD
Halmstad fiskare höjd 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slaktare höjd 16 cm
Gubbe höjd 17 cm, signerad FD
Halmstad fiskare höjd 18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 319