KARL EINAR ANDERSSON. Olja på pannå.

817365. KARL EINAR ANDERSSON. Olja på pannå.

Komposition i brunt. Signerad KA. 33x23 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 4 514