PIERRE BOSCO. Olja på duk, signerad.

81709. PIERRE BOSCO. Olja på duk, signerad.

Komposition. 66 x 93 cm.

Krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition. 66 x 93 cm.

Krackelering.

Antal besök: 2 199