816463. DATOR, Macintosh Plus 1mb, Apple Inc, 1980-tal.
Dator, tangentbord, mus, disketter, 2 externa hårddiskar (40mb/st)
Tillbehör till senare Mac-datorer medföljer ( bland annat 1991).
Ålders samt bruksslitage. Ej funktionstestad. Strömsladdar saknas.