DATOR, Macintosh Plus 1mb, Apple Inc, 1980-tal.

816463. DATOR, Macintosh Plus 1mb, Apple Inc, 1980-tal.

Dator, tangentbord, mus, disketter, 2 externa hårddiskar (40mb/st)

Tillbehör till senare Mac-datorer medföljer ( bland annat 1991).

Ålders samt bruksslitage. Ej funktionstestad. Strömsladdar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 304