Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
D WALLER. olja på duk, " skörd " signerad, daterad 1916.
81608. D WALLER. olja på duk, " skörd " signerad, daterad 1916.
50 x 59 cm.
Lagning.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 59 cm.
Lagning.
Auktionsverket Engelholm
1 052