UPPSATSSKÅL, silver, Lars Larson & Co, Stockholm, 1872.

81569. UPPSATSSKÅL, silver, Lars Larson & Co, Stockholm, 1872.

Fylld fot. Total vikt ca 640 g. Höjd ca 17 cm.

Slitage, repor och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och bucklor.

Antal besök: 1 472