MODELLBIL, Packard ambulans, Tekno, Danmark, 1950-tal.

814930. MODELLBIL, Packard ambulans, Tekno, Danmark, 1950-tal.

Längd ca 11 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 11 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 1 784