PARTI MÄSSING med mera, 1900-tal.

81463. PARTI MÄSSING med mera, 1900-tal.

Bland annat skålad och bunkar.

Slitage, enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, enstaka skador.

Antal besök: 607