SERVISDELAR, 37 delar, porslin, Vinranka, Gefle.

813540. SERVISDELAR, 37 delar, porslin, Vinranka, Gefle.

djupa tallrikar 24,5 cm
Assietter 19,5 cm.
Tallrik 21,5 cm
Tallrik 24,5 cm
Kaffekopp
Kaffefat
Mjölkkanna.

Bruksslitage, krackelerade, små sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

djupa tallrikar 24,5 cm
Assietter 19,5 cm.
Tallrik 21,5 cm
Tallrik 24,5 cm
Kaffekopp
Kaffefat
Mjölkkanna.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 12 717