FOTORAM, mässing, Art Nouveau, tidigt 1900-tal.

81346. FOTORAM, mässing, Art Nouveau, tidigt 1900-tal.

Höjd ca 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 24 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 933