SPELBORD, alm, 1800 tal.

SPELBORD, alm, 1800 tal.
81344. SPELBORD, alm, 1800 tal.

Svängda ben, rundad skiva.
Längd 118 cm, höjd 77 cm.

Slitage/kompletterad/fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svängda ben, rundad skiva.
Längd 118 cm, höjd 77 cm.

Antal besök: 772