SPATSERKÄPP, mässing/trä,1900-tal.

813341. SPATSERKÄPP, mässing/trä,1900-tal.

Handtag i form av hästhuvud. Höjd 86 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 280