SOFFBORD, brickmärkt Nordiska Kompaniet, 1900-tal.

81316. SOFFBORD, brickmärkt Nordiska Kompaniet, 1900-tal.

Diameter 70 höjd 59 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 70 höjd 59 cm.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 942