TVÄTTMASKIN, koppar, 1900-talets första hälft.

813035. TVÄTTMASKIN, koppar, 1900-talets första hälft.

Längd 70, diameter 60 cm.

Anlupen samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 70, diameter 60 cm.

Anlupen samt bruksslitage.

Antal besök: 1 681