SKÅP, brännmärkt Carl malmsten, 1900-tal.

81295. SKÅP, brännmärkt Carl malmsten, 1900-tal.

Delvis med lådinredning. Längd 96 bredd 40 höjd 135 cm.

Senare bemålad. Slitage, färgbortfall, repor, märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 401