VASER, 2 st, sannolikt orientaliskt silver, vikt ca 252,1 gram.

81261. VASER, 2 st, sannolikt orientaliskt silver, vikt ca 252,1 gram.

Ciselerad dekor, höjd ca 8,5-10 cm.

Bucklor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklor, slitage.

Antal besök: 668