WALTER ANDERSSON. Adventsljusstake Ystad Metall nysilver 1900-talets första hälft.
812509. WALTER ANDERSSON. Adventsljusstake Ystad Metall nysilver 1900-talets första hälft.
Längd 31 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 31 cm.
Mindre ytslitage.
1 421