NATTDUKSBORD, 1 par, Art Deco, mahogny med svarta detaljer.

81239. NATTDUKSBORD, 1 par, Art Deco, mahogny med svarta detaljer.

olika knoppar på lådorna, höjd 49,5, bredd 54, djup 40 cm.

fanerlagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

fanerlagningar.

Antal besök: 923