ELEFANT SAMT DALAHÄST, trä, 19/2000-tal.

812092. ELEFANT SAMT DALAHÄST, trä, 19/2000-tal.

Höjd 29 cm, bredd 30 cm
Dalahäst höjd 26 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29 cm, bredd 30 cm
Dalahäst höjd 26 cm.

Slitage.

Antal besök: 587