LASSE ÅBERG. Komposition med seriefigurer och Mondrianmålning. Färglitografi.Signerad och numrerad 47/175.

81202. LASSE ÅBERG. Komposition med seriefigurer och Mondrianmålning. Färglitografi.Signerad och numrerad 47/175.

90 x 60 cm.

Lasse Åberg (Född 1940)

Gör en kostnadsfri värdering!

90 x 60 cm.

Lasse Åberg (Född 1940)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 959