Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
NILS E ENGQUIST. "Domherrar i snö", olja på duk, signerad.
811912. NILS E ENGQUIST. "Domherrar i snö", olja på duk, signerad.
ca 47x57 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 47x57 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
729