TALLRIKAR, 4 stycken, tenn, Sverige 1700/1800-tal.

81174. TALLRIKAR, 4 stycken, tenn, Sverige 1700/1800-tal.

Diameter 20-21 cm.

Repor och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 20-21 cm.

Repor och bucklor.

Antal besök: 794