SPEGELBYRÅ, Art Deco, mahogny.

81157. SPEGELBYRÅ, Art Deco, mahogny.

höjd 169, bredd 139, djup 44 cm.

gångjärn lösa, fanerskador samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 946