SPEGELBYRÅ, Art Deco, mahogny.

81153. SPEGELBYRÅ, Art Deco, mahogny.

höjd 170, bredd 130, djup 52 cm.

fanerskada samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

fanerskada samt bruksslitage.

Antal besök: 1 496