PIRELLI, kalender, 2000, Annie Leibovitz.

811397. PIRELLI, kalender, 2000, Annie Leibovitz.

Pirelli kalender 2000, fotograf Annie Leibovitz
Begränsad numrerad upplaga, denna numrerad 32450
Mått ca: 60 x 43,5 cm.

Något ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca: 60 x 43,5 cm.

Något ytslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 615