PIRELLI, kalender, 2002, "Hollywood", Peter Lindbergh.

811330. PIRELLI, kalender, 2002, "Hollywood", Peter Lindbergh.

Pirelli kalender 2002. Fotograf Peter Lindbergh.
Begränsad numrerad upplaga, denna numrerad 28770
Mått ca: 46 x 59,5 cm.

Ytslitage på baksida, någon ojämn sidkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca: 46 x 59,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 492