OLLE BEARTLING. Komposition. Färgserigrafi. Signerad Beartling och daterad 1949-68. 95/300.

81132. OLLE BEARTLING. Komposition. Färgserigrafi. Signerad Beartling och daterad 1949-68. 95/300.

Bildmått: 17x23 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått: 17x23 cm.

Antal besök: 1 503