PIRELLI, kalender, 2001, Mario Testino.

811284. PIRELLI, kalender, 2001, Mario Testino.

Pirelli kalender 2001. Fotograf Mario Testino.
Begränsad numrerad upplaga, denna numrerad 37863
Mått ca: 50 x 59,5 cm.

Något ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca: 50 x 59,5 cm.

Något ytslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 104