SKRIVBYRÅ, omkring 1900.

SKRIVBYRÅ, omkring 1900.
81095. SKRIVBYRÅ, omkring 1900.

Längd 105, bredd 53, höjd 103 cm.

Slitage och skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 757