EGON LENNART KARLSSON. Ålafiskare. Olja på pannå, signerad.

81054. EGON LENNART KARLSSON. Ålafiskare. Olja på pannå, signerad.

63x53 cm.

Fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

63x53 cm.

Fläck.

Antal besök: 1 764