SERVIS, 63 delar, Hackefors, Anemone Hepatica.

81049. SERVIS, 63 delar, Hackefors, Anemone Hepatica.

Kanna, sockerskål och gräddsnipa på fat, vas, 2 st kakfat, 12 assietter, 12 kaffekoppar med fat, 8 espressokoppar med fat.

Bruksslitage, något litet nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 11 267