ARMBANDSUR, Atlantic Worldmaster, 1960-tal.

810229. ARMBANDSUR, Atlantic Worldmaster, 1960-tal.

Atlantic Worldmaster. Boett i stål, champagnefärgad urtavla med förgyllda arabiska siffror och visare samt centrumsekund. självlysande visare. Manuellt verk. Diameter 37 mm.

Deadstock, fungerar utan anmärkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 232