BYRÅ Engelsk stil 1970-tal.

BYRÅ Engelsk stil 1970-tal.
81020. BYRÅ Engelsk stil 1970-tal.

4-lådig med skrivskiva. Valnöt. Svensktillverkad. Längd 64, bredd 42, höjd 84 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 870