KLÄNNING, CAPE (Agusta Lundin Stockholm) samt SJAL, 1800/1900-tal.

81017. KLÄNNING, CAPE (Agusta Lundin Stockholm) samt SJAL, 1800/1900-tal.

Klänning märkt MEA, Cape med insydda pärlor.
Klänning storlek 40.

Slitage, skador, långklänning med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klänning storlek 40.

Antal besök: 1 443